O mnie


Szczęść Boże!

Jestem świeckim katolem, który całym sercem wyznaje wiarę i kocha Kościół Katolicki. To co  piszę w tym blogu, to jedynie moje osobiste, wewnętrzne odczucia i wcale się nie upieram, że są słuszne. Absolutnie nie twierdzę, że w czymkolwiek mam rację! To jedynie moja rozmowa z samym sobą, przelana w treść pisaną.

Panu posługuję jako nadzwyczajny szafarz Komunii świętej w Archidiecezji Krakowskiej. Jestem również w zakonie Rycerzy Kolumba, w SNE oraz w Domowym Kościele.

Mam wspaniałą Żonę i dwie córki. Zawodowo pracuję głównie w wirtualnym świecie, prowadząc katolickie strony www, fanpage i inne. Moją pasją od dzieciństwa, są szachy.

W 2005 roku "poznałem" postać Sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo i modlitwa "Jezu, Ty się tym zajmij", którą podyktował Mu sam Jezus, całkowicie odmieniła moją wiarę. Ta modlitwa jest "skondensowanym Dzienniczkiem św. Siostry Faustyny" i prowadzi wprost przed oblicze Jezusa Miłosiernego. Od tego czasu wiele się we mnie zmieniło, szczególnie modlitwa, która z formy "mówienia", zamieniła się w formę "słuchania". Poznałem jak cudowne jest życie, gdy stery oddaje się Panu. Jezu ufam Tobie!

Piotr Ładoś
e-mail: piotr@lados.info
messenger: piotr.lados

------------------------------------------


GRUPA
"BIBLIA - Słowo Pana do Ciebie"